Molekularne Zakończenie Roku Przedszkolnego 2016

Dnia 30.06.2016r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i zespół przedszkola docenili gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki, a także dyplomy ukończenia grupy przedszkolnej. Dzięki Panu Grzegorzowi Rąpel o słodki poczęstunek zadbał Hotel Słoneczny Zdrój z szefem kuchni Restauracji Ponidzie Panem Patrykiem Kotarbą na czele, który jak zwykle zaskoczył innowacyjnymi kuchennymi pomysłami – tym razem przygotował dla wszystkich molekularne desery. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach

img